В Одеській області пройшов Х регіональний форум «Органічна Україна»

22 лютого 2019, 09:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Розвиток та стан органічного виробництва Одеської області обговорили під час Х регіонального форуму «Органічна Україна». У заході взяли участь заступниця голови ОДА Світлана Шаталова, керівники аграрних підприємств та трейдери.

«Органічне виробництво — один з перспективних напрямків. Ми повинні працювати, вчитися, обмінюватися досвідом. Під час форуму у нас є можливість знайти ті особливості наших продуктів, які дозволять реалізовувати їх за більш високою вартістю, а також знайти нові ринки реалізації. Зазначу, що за інформацією комерційної служби Посольства США в Україні, середня окупність інвестицій у вітчизняне органічне землеробство становить близько 300%. Попит на органічну продукцію в деяких країнах значно перевищує пропозицію, тому ця галузь виробництва вигідна для наших підприємців», — підкреслила заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Під час форуму учасники ознайомилися з історіями успіху вітчизняних виробників органічної продукції, обмінялися досвідом та обговорили проблеми, з якими стикаються виробники. Окрім того, спеціалісти розповіли про стандарти сертифікації органічної продукції та провели аналітику її експорту. Організаторами форуму є громадська спілка «Органічна Україна», ТОВ «Органік Експерт Консалтинг» і Одеська обласна державна адміністрація.

Нагадаємо, в Одеській області у великому обсязі виробляються екологічно чисті зернові, зернобобові та олійні культури; у меншому — мед, ягоди та продукція тваринництва.