В Одеській області пройшов фінал чемпіонату «Що? Де? Коли?»

17 грудня 2018, 17:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одесі відбувся фінал обласного чемпіонату «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд. За першість змагалися гравці з семи районів регіону. Перемогу здобула збірна команда вищих навчальних закладів «Трохи математиків». У нагородженні переможців взяв участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Гра „Що? Де? Коли?” якнайкраще розкриває інтелектуальний і творчий потенціал молоді. Приємно, що команди демонструють високий рівень знань і знаходять відповіді на досить складні запитання. Після відбіркових ігор деякі учні виявили бажання продовжити інтелектуальні змагання у своїх освітніх закладах. Плануємо у наступному році розпочати нову серію ігор», — зазначив Сергій Колебошин.

Зазначимо, у фінальному етапі змагалися 13 команд з різних районів Одеської області. Вік гравців – від 14 до 35 років. Кількість команд від освітнього закладу або району не обмежувалася.

Нагадаємо, чемпіонат області «Що? Де? Коли?» проводиться за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.