​В Одеській області пройде спеціалізована агровиставка ​

19 листопада 2018, 16:00
​В Одеській області пройде спеціалізована агровиставка ​

Провідні агропідприємства України та науковці стануть учасниками V спеціалізованої виставки «Агро-СФЕРА». Вона проходитиме з 21 до 23 листопада у виставковому комплексі Одеського морського порту.

«До проведення «Агро-СФЕРИ» щороку долучаються потужні наукові та виробничі колективи Одеської області. Цьогоріч участь у заході візьмуть понад 60 підприємств агропромислового комплексу з 13 областей України, а також з Туреччини. Це чудова нагода обмінятися досвідом та презентувати власні новинки», — повідомив начальник управління аграрної політики Одеської ОДА Іван Петрів.

Виставка організована за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Одеської обласної державної адміністрації. Для відвідувачів заплановано конференції, семінари, майстер-класи. До складу експозиції увійшли основні напрями агропромислового комплексу — насіння, агрохімія, альтернативна енергетика, техніка, агро-логістика та будівництво, аграрна наука і освіта.

Нагадаємо, раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов нагородив провідних фахівців АПК з нагоди професійного свята. Також він підкреслив, що третій рік поспіль в Одеській області показники зі збору врожаю зернових сягають понад чотири мільйона тонн.