​В Одеській області пройде ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

18 січня 2019, 10:30
​В Одеській області пройде ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

В Одеській області 19 та 20 січня проходитиме ІІІ етап учнівських олімпіад з української мови, хімії, трудового навчання, математики та історії. Про це повідомив директор департаменту освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

«У змаганнях візьмуть участь понад 850 учнів 7-11 класів з різних куточків області, які стали переможцями ІІ етапу олімпіад та інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл. Роботи учасників олімпіад оцінюватимуть журі, до складу якого увійшли науковці та кращі вчителі області. По завершенню змагань, вони визначатимуть переможців, які представлятимуть наш регіон на заключному IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад», — підкреслив Олександр Лончак.

Зазначимо, ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проходитиме в Одесі на базі закладів вищої та середньої освіти. Такі змагання проводяться з метою заохочення учнів до вивчення окремих предметів.

Нагадаємо, покращити свої знання, а також підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання можна за допомогою безкоштовної онлайн-платформи BeSmart, яку було впроваджено за ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова. На сайті розміщено 2 000 уроків і 20 000 тестів від провідних освітян. Щоденно та за індивідуальним графіком курси можна використовувати у різних регіонах України, в тому числі, на тимчасово окупованих територіях.