В Одеській області проходить тренінг вихователів Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»

04 квітня 2019, 11:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В місті Ізмаїл Одеської області проходить триденний семінар-тренінг щодо організації та проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник». Майбутнім тренерам надаються основи інтерактивних методик. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

«До участі в заході запрошено представників від прикордонних районів України, які влітку супроводжуватимуть команди на вишкіл. З тренерами відпрацьовують програми проведення гри та виїжджають на локації. Всеукраїнський вишкіл у форматі наметвого табору проходитиме в Ізмаїлі у кінці червня, неподалік від навчального центру Держприкордонслужби», — підкреслив Олександр Лончак.

Зазначимо, цьогоріч Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник» проводитиметься в регіоні за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. У вишколі візьмуть участь команди прикордонних районів з 18 областей України. Гра триватиме 8-10 днів.

Нагадаємо, «Джура» — Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вона є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів.