В Одеській області привітали гвардійців з професійним святом

25 березня 2019, 13:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області відзначають п’яту річницю з дня створення Національної гвардії України. З нагоди свята військовослужбовцям вручили почесні відзнаки і три сертифікати на квартири. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов подякував їм за честь, мужність і небайдужість.

«П’ять років – це не просто чергова дата в календарі. Це – момент, коли держава стала на ноги і сказала собі та всьому світу, що ми будемо боротися за нашу незалежність. Ми святкуємо разом по всій країні: хтось – тут, хтось – на Сході чи у шпиталі. А хтось удома з нетерпінням чекає, коли син чи донька приїде у відпустку на декілька днів. Бо ми всі разом віримо в перемогу та майбутнє нашої країни!» — наголосив під час привітання Максим Степанов.

Урочистості відбулися на території Південного територіального управління Національної гвардії України. Тим, хто загинув під час виконання військового обов’язку, віддали шану хвилиною мовчання.

Зазначимо, одно-, дво- і трикімнатну квартири для військовослужбовців придбано за рахунок державного бюджету.

Нагадаємо, День Національної гвардії України відзначається щороку 26 березня згідно з Указом Президента Петра Порошенка. Військове формування нового зразка, наділене водночас правоохоронними функціями, було створено у березні 2014 року.