В Одеській області правоохоронці перейшли на посилений режим несення служби

28 квітня 2018, 11:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Напередодні роковин трагедії 2 травня на Куликовому полі відбувся об'єднаний стройовий огляд підрозділів правоохоронних органів та техніки. Відсьогодні гарнізон МВС переходить на посилений режим несення служби в регіоні. Близько 2,5 тисяч правоохоронців охоронятимуть громадський порядок в Одеській області під час травневих дат.

«Спогади про трагічні події чотирирічної давнини не стерлися з пам’яті одеситів та всієї України. Головне питання, яке виникає сьогодні людей — чи буде мир, чи в безпеці знаходяться їх рідні та домівки. Дивлячись на вас, я впевнений, що у безпеці. Впевнений, 2 та 9 травня, а також будь-якого іншого дня, правопорядок буде забезпечено. Жодної картинки для російських ЗМІ — не буде», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, посилений режим несення служби правоохоронців передбачає додаткове патрулювання, у тому числі, — вночі. Окрім того, в Одеській області діятимуть спеціальні фільтраційні пости на трасах, що ведуть у місто Одеса. А на проблемних ділянках кордону моніторити ситуацію будуть додаткові прикордонні наряди.

Нагадаємо, 25 квітня в Одеській обласній державній адміністрації під час зустрічі із представниками Консультативної місії Європейського Союзу, громадськості та правоохоронних органів присутні домовилися щодо мирного проведення масових заходів, мирних зібрань та вираження власних поглядів у межах закону. Також учасники заходу домовилися провести повторну зустріч вже після 9-го травня.