В Одеській області побудують нову загальноосвітню школу

12 червня 2018, 14:00
В Одеській області побудують нову загальноосвітню школу

На місці майбутнього будівництва загальноосвітньої школи у селищі міського типу Авангард заклали капсулу з посланням для нащадків. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«У 2018 році в Авангарді планують розпочати будівництво загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів. Наразі проектна фірма завершує розробку проектно-кошторисної документації та має подати її на експертизу. На місці майбутніх робіт місцеві мешканці заклали капсулу із посланням до нащадків. Його також підписав Президент України Петро Порошенко, перебуваючи 1 червня із робочою поїздкою в Одеській області», — підкреслив Сергій Колебошин.

Зазначимо, наразі на території Авангардівської громади функціонують Прилиманська загальноосвітня школа на 720 місць, а також Авангардівська НВК, яку відвідують 510 дітей (14 груп дитячого садка, а також 6 початкових класів). Усього на території громади офіційно мешкають більше 2 тисяч дітей у віці до 17 років. Деякі з них наразі вимушено їздять на навчання до міста Одеса та селища міського типу Великий Дальник.