В Одеській області планують розширити географію туризму

05 лютого 2019, 14:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Протягом 2018 року Одеську область відвідали 6,2 мільйонів туристів. Найбільша кількість іноземних гостей приїжджала з Молдови, Ізраїлю, Румунії, Білорусі та Польщі. Про це йшлося під час апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації.

«В Одеській області є чудові музеї, пам’ятки архітектури, природні ресурси – про все це гості регіону мають дізнатися та побачити на власні очі. Торік ми відкрили 19 нових туристичних маршрутів і не плануємо на цьому зупинятися. Будемо розширювати географію, зокрема, і наших гастрономічних турів, які користуються великим попитом. Цьогоріч ми розраховуємо щонайменше на 6,7 мільйонів туристів, у тому числі з-за кордону», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Очільник регіону зазначив, що таке збільшення турпотоку можливе, зокрема, за умови активного промоушн регіону. Відтак, Максим Степанов доручив профільному управлінню ОДА посилити популяризацію туристичних об’єктів. Приміром, вперше було розроблено посібник, який містить карту та інформацію про кожен з них.

«У нас є три програми розвитку туристичних субрегіонів —Дунайського, Білгород-Дністровського та Ніжньодністровського басейну. Вони включають можливості для інвестиційних та інфраструктурних проектів. До того ж, у 2019 році розроблено також дорожню карту розвитку курорту «Куяльник». Попереду — затвердження цільової програми», — розповів начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Зокрема, за його ініціативи у 2018 році природні території Куяльницького лиману було оголошено курортом державного значення. Окрім того, до розгляду було направлено також номінаційну заявку на включення Аккерманської фортеці до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.