​В Одеській області планується реалізувати сім мікропроектів для соціально-економічного розвитку громад

24 січня 2019, 17:00
​В Одеській області планується реалізувати сім мікропроектів для соціально-економічного розвитку громад

Протягом 2019 року в Одеській області планується реалізувати сім інфраструктурних та сільськогосподарських мікропроектів, які орієнтовано на соціально-економічний розвиток громад регіону. Реалізація відбуватиметься в рамках проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Про це повідомили в департаменті інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва ОДА.

«Цей проект покликано покращити життя мешканців громад. Він фінансується Австрійською агенцією розвитку та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні. Зазначу, за минулі два роки на території нашої області було реалізовано дев’ять таких мікропроектів. Це заохочує громади до впровадження власних ініціатив у співпраці з районною та обласною владою», — зазначила директорка департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської обласної державної адміністрації Євгенія Волинець.

Зазначимо, проекти планується реалізувати в Іванівському, Болградському, Лиманському та Білгород-Дністровському районах. Відтак, шість мікропроектів буде здійснено у сфері енергозбереження та енергоефективності на базі соціальних закладів. Приміром, у селі Банівка Болградського району планується встановити модульну котельню в одній із шкіл. Ще один мікропроект буде реалізовано у сфері сільського господарства — планується придбання нової техніки для одного з кооперативів Білгород-Дністровського району.

Нагадаємо, у лютому 2017 року між Одеською ОДА та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй було підписано Меморандум про взаємопорозуміння з метою впровадження нового проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».