В Одеській області підпишуть меморандум щодо посилення контролю за перевантаженими авто

27 червня 2018, 11:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська обласна державна адміністрація планує підписати меморандум про співпрацю з компаніями, які приймають, переробляють та транспортують вантажі дорогами Одеської області. Про це стало відомо під час наради щодо запобігання руйнації автошляхів під головуванням керівника ОДА Максима Степанова.

«В Одеській області триває постійна боротьба із перевантаженими авто, що руйнують дороги регіону. Наразі ми дійшли згоди із компаніями, які отримують вантажі у портах. Плануємо підписати спільний меморандум, який допоможе контролювати перевантаження не лише під час руху транспорту на дорогах, а й в самих портах. Там їх не повинні приймати, якщо їх вага перевищує встановлену норму», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, у заході взяли участь представники адміністрацій морських портів регіону, Асоціації міжнародних автоперевізників, Служби автомобільних доріг та управління Укртрансбезпеки.

Нагадаємо, раніше в Одеській області відбулися відкриті торги на придбання пересувних пунктів габаритно-вагового контролю. За їх результатами, шість нових комплексів планують доправити в регіон восени.

Зазначимо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, триває будівництво автошляху в обхід міста Рені, а також продовжуються ремонтні роботи автомобільної дороги державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг. Водночас, ремонт дороги Струмок-Шевченкове-Кілія вже завершено.