​В Одеській області підписано понад мільйон декларацій з сімейними лікарями

09 листопада 2018, 12:30
​В Одеській області підписано понад мільйон декларацій з сімейними лікарями

В Одеській області підписано понад мільйон декларацій з сімейними лікарями, педіатрами або терапевтами. Кампанія «Лікар для кожної сім’ї» діє з початку квітня цього року, наразі до неї приєдналися вже 272 медзаклади регіону. Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан.

«Мешканці регіону продовжують укладати угоди з обраними лікарями. Наша область входить у 10-ку лідерів за кількістю підписаних декларацій, наразі їхня кількість перевищує мільйон. Найвищі показники у Балтському, Ізмаїльському, Біляївському, Болградському, Кілійському та Лиманському районах і в місті Чорноморськ», — підкреслила Оксана Рокунець-Сорочан.

Зазначимо, наразі у системі «Електронне здоров’я» зареєструвалися 1 113 сімейних лікарів, педіатрів і терапевтів Одеської області. Кожен мешканець регіону має змогу укласти угоду з обраним лікарем, незалежно від місця проживання чи реєстрації.

Нагадаємо, кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала в Україні 2-го квітня. Максимальна кількість пацієнтів для сімейного лікаря становить 1 800, терапевта – 2 000, педіатра – 900.