В Одеській області піднято «Блакитний прапор»

30 травня 2019, 16:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

30 травня 2019 року, вперше за історію існування програми в Україні, «Блакитний прапор» отримав пляж Затоки біля готелю Ruta Family Сlub Hotel.

Це одна з найвідоміших у світі добровільних еко-етикеток, екологічний сертифікат, що видається пляжам країн Європи, Африки, Карибських островів, а також Нової Зеландії та Канади, на підставі рішення незалежного міжнародного журі про їх відповідність вимогам критеріїв Програми «Блакитний прапор». На сьогоднішній день цю відзнаку якості вже мають 45 країн світу. Цей сертифікат отримують лише ті пляжі, які відповідають майже 30 критеріям. Зокрема, таким, як якість води, інформування населення, безпека та сервіс.

На врученні сертифікату міжнародної програми «Блакитний прапор» були присутні начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека, голова правління Вікторія Радченко, координатор програми Модест Алеєв, представники громадської організації «Екологічна ініціатива» та національний оператор програми в Україні.

«Пляж курорту Затока внесено до списку міжнародної туристичної організації як рекомендований для відвідування. Інформація про безпеку та дотримання екологічних стандартів суттєво вплине на привабливість Затоки для відпочинку й розвитку як внутрішнього, так і зовнішнього туризму регіону в цілому», - підкреслив Олександр Шека.

Зазначимо, що 31 травня 2019 року «Блакитний прапор» вже у дев’ятий раз отримає муніципальний пляж Чорноморська, а 1 червня пляж Caleton в Одесі та пляжі Zanzibar і SunDali - Sun Yard у Фонтанці.