В Одеській області підбили спортивні підсумки 2018 року та нагородили спортсменів

21 березня 2019, 17:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одесі відбулося засідання колегії управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації. На заході підбили підсумки роботи у сфері фізичної культури та спорту в регіоні за минулий рік.

Відтак, за підсумками обласного рейтингу олімпійських видів спорту перше місце присудили місту Южне, друге – Чорноморську, третє – Ізмаїлу. У рейтингу неолімпійських видів спорту призові місця за 2018 рік отримали міста Білгород-Дністровський, Южне та Чорноморськ.

«Цього року було виділено більше додаткових коштів на стипендії спортсменам, збільшено фінансування на підтримку окремих видів спорту. Прорив, який у нас відбувся у 2018, і триває наразі – це, звичайно, будівництво об’єктів спортивної інфраструктури. Ми відкриваємо міні-футбольні та багатофункціональні майданчики. Це залишається для нас пріоритетом», –— розповів заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

Окрім того, під час засідання нагородили спортсменів, які за період з 1 січня 2019 року вже мали спортивні досягнення. Також за підсумками минулого року відзначили працівників галузі фізичної культури грамотами Одеської обласної державної адміністрації та нагородами Одеської обласної ради.

Нагадаємо, спортсмени з Одеської області вибороли двадцять медалей на Зимовому чемпіонаті України серед молоді та юніорів з плавання. Змагання пройшли у Дніпрі, в запливах взяли участь 522 спортсмени з 22 областей України.