В Одеській області опрацьовують програму підвищення безпеки дорожнього руху

01 квітня 2019, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

«Безпека дорожнього руху» — розроблення комплексної регіональної програми знаходиться на завершальному етапі. До кінця 2020 року планується досягти суттєвих результатів за її пріоритетними напрямами. Про це повідомили під час засідання профільної координаційної ради в Одеській ОДА.

«Регіональну програму розроблено за участі громадськості та всіх контролюючих органів. Зараз вона має вигляд проекту, який буде винесено на розгляд сесії обласної ради. А поки ще можемо вносити туди доповнення та пропозиції. Ми також обговорювали цю програму з представниками Консультативної місії Європейського союзу, які висловили підтримку по всіх напрямках і навіть запропонували фінансування кількох з них», — підкреслила заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Розробники програми ставлять за мету зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та їхніх негативних наслідків; підвищення свідомості учасників руху та рівня інфраструктури.

Зазначимо, спеціальна комісія проведе огляд стану автодоріг, вулиць і залізничних переїздів. Окрім цього, члени координаційної ради підняли питання щодо боротьби з незаконним перевезеннями. Світлана Шаталова додала, що це особливо актуально напередодні туристичного сезону і збирання врожаю.

Нагадаємо, безпека — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон». Відтак, за його дорученням, протягом 2018 року в усіх районах області були проведені тренування з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.