В Одеській області обрали переможців другого етапу конкурсу «Вчитель року-2019»

17 грудня 2018, 15:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області обрали кращих педагогів з географії, захисту Вітчизни, основ здоров’я, французької мови та інклюзивного класу. Про результати другого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Кожен з конкурсантів раніше показав найвищий результат у своїх районах, об’єднаних територіальних громадах і містах. А під час обласного етапу педагоги пройшли випробування з методичного практикуму та практичної роботи, тестування з фахової майстерності, провели уроки та підготували навчальні проекти. Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів на всукраїнському етапі конкурсу», — відзначив директор департаменту світи і науки Олександр Лончак.

Зазначимо, у 2018/2019 навчальному році конкурс складається з трьох турів у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я» та «Французька мова». До фахових випробувань на другому етапі долучилися 32 кращих педагоги з міст, районів та ОТГ Одеської області.

Відтак, переможцем у номінації «Вчитель інклюзивного класу» стала вчителька Одеської загальноосвітньої школи №12 Тетяна Стефішина, а з «Географії» — Марія Паладій, яка викладає у «Дмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» Татарбунарського району.

Також журі визнало кращим педагогом у номінації «Французька мова» Ірину Романовську від Одеської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови № 10 ім Г. Т. Добровольського і Г.С. Шоніна.

Вчителька навчально-виховного комплексу міста Подільськ Таїса Савчук виборола перше місце у номінації «Основи здоров’я». А кращим вчителем із «Захисту Вітчизни» визнано Олега Денисова, який представив Одеську гімназію №1 імені А. П. Бистріної.

Нагадаємо, другий (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року» проводиться за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Переможців нагороджено грошовими преміями.