В Одеській області облаштували 51 сучасний кабінет фізики, хімії та біології

22 грудня 2018, 10:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У профільні заклади освіти передано сучасне обладнання для викладання природничих дисциплін. Загалом протягом 2018 року модернізували 51 кабінет фізики, хімії та біології. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Оснащені кабінети з’явилися у 17 школах області, що мають природничий напрям. Ніколи за всі роки незалежності не було таких об’ємів! Наші діти дуже талановиті і ми маємо допомагати їм всебічно розвиватися і надати кожному доступ до сучасної та якісної освіти. "Вчитель+", "BeSmart", "STEM-лабораторії": усі ці проекти – наша інвестиція в майбутнє», — підкреслив Максим Степанов.

У комплексі сучасні кабінети природничих дисциплін формують STEM-лабораторії. Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). За STEM-методикою страшокласники вчатимуться розв’язувати завдання не в теорії, а на практиці. Задля цього в класі використовуються спеціалізовані інструменти, починаючи вже з ранніх етапів навчання.

Зазначимо, очільник регіону доручив облаштувати кабінети новітнім обладнанням 29 травня 2018 року. На закупівлю було спрямовано 30 мільйонів гривень з обласного бюджету.

Нагадаємо, раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував новий освітній проект «Вчитель+» на базі Рішельєвського ліцею. Для учнів з найвіддаленіших шкіл у режимі онлайн викладатимуть кращі педагоги регіону.