В Одеській області нагородили воїнів, які отримали інвалідність

30 листопада 2018, 19:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області відбулося нагородження воїнів, які отримали інвалідність під час бойових дій на Сході України. Також почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації отримали представники районних організацій та товариств осіб з інвалідністю. Нагородження відбулися з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

«Дуже важливо створити в суспільстві такі умови, в яких люди з інвалідністю почуватимуть себе комфортно. Ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити рівні права і можливості для таких людей. Майже у всіх районах області утворено комітети доступності, ми відкриваємо інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими освітніми потребами та працюємо над реалізацією соціальних проектів спільно з громадськими організаціями», — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Зазначимо, в Одеській області зареєстровано близько 140 тисяч людей з інвалідністю.

Нагадаємо, Міжнародний день інвалідів у світі відзначається щорічно 3 грудня. Вперше його було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на досягненнях людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному та культурному житті країни. В Україні вперше цей день відзначили в 1993 році у відповідності до Указу Президента.