​В Одеській області нагородили провідних лікарів-офтальмологів

30 жовтня 2018, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Відділ функціональних досліджень «Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова НАМН України» відзначає 70-річчя від дня заснування. До цієї дати провідних лікарів-офтальмологів нагородили почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації.

«Ваш відділ функціональних методів дослідження є золотим стандартом діагностики світового рівня, завдяки точності якої тисячі пацієнтів щороку отримують свій шанс „побачити сонце”», — підкреслила директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Олена Теряєва.

За вагомий внесок у розвиток методів дослідження в офтальмології, професіоналізм та багаторічну працю двох лікарів вищої категорії було нагороджено подякою Прем’єр-міністра України.

Зазначимо, Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова Національної академії медичних наук України було засновано 4 квітня 1936 року. Пізніше в його складі сформувалися окремі спеціалізовані підрозділи. Відтоді це — один із лідерів світової медичної науки і практичної медицини. Щорічно Інститут приймає до 1000 пацієнтів з інших країн світу.