В Одеській області нагородили переможців міжнародного конкурсу «Барви Дністра»

18 березня 2019, 10:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області відбулося нагородження переможців Х Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2018». Свої роботи представили діти віком від 6 років, студенти та викладачі з різних куточків України та Республіки Молдова. У церемонії нагородження переможців взяла участь заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

«Для формування екологічної культури та екологічного світогляду у дітей та молоді, яка проживає в басейні Дністра, започаткували цей міжнародний конкурс. Зараз він робить найголовніше: об’єднує покоління, що вболіває за подальший екологічний стан річки та прилеглих територій. Їхні унікальні роботи дають зрозуміти, що серед мешканців басейну Дністра є небайдужі до його подальшої долі», — зазначила Світлана Шаталова.

Конкурс відбувся на тему «Думай глобально - дій локально». Загалом свої роботи подали понад 600 учасників, 80 з яких стали переможцями у різних вікових категоріях. Конкурсні змагання пройшли у номінаціях: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Мета конкурсу — спонукати молодь з обох берегів Дністра вивчати проблеми збереження та відтворення водних ресурсів, дбайливо ставитися до річок і навколишнього середовища загалом, виховати навики бачити красу і творчо відтворювати її. За 10 років його існування переможцями стали понад 800 учасників.

Зазначимо, Х Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра – 2018» реалізовано за підтримки проекту Глобального екологічного фонду «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», який реалізують ОБСЄ, ПРООН та ЄЕК ООН, а також Державного агентства водних ресурсів України.