​В Одеській області громадськість контролюватиме облаштування класів НУШ

03 липня 2018, 18:00
​В Одеській області громадськість контролюватиме облаштування класів НУШ

В Одеській області закупівля сучасного обладнання для 1-х класів Нової української школи відбуватиметься під контролем громадськості. Про це стало відомо під час апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації.

«Навчання у перших класах має бути цікавим та максимально корисним. За оновленим стандартом підготовлено 250 вчителів Одеської області. Також по районах вже розподілено кошти на облаштування освітнього простору. Проте необхідно проконтролювати закупівлю саме нових та якісних, а не застарілих меблів. Пропонуємо батькам та громадськості також долучитися до цього процесу. Наші діти мають піти до Нової української школи з високим рівнем комфорту», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зразки організації класів НУШ представлено у Facebook («Одеський освітній простір "Арсенал ідей для Нової української школи"» — https://www.facebook.com/groups/1677448908989165/). У травні 2018 року за ініціативи голови ОДА Максима Степанова освітянам продемонстрували новітнє інтерактивне та мультимедійне обладнання, сучасні учнівські меблі, а також оновлені кабінети природничо-математичних предметів.

Нагадаємо, в Одеській області на створення освітнього простору у всіх перших класах Нової української школи виділено майже 80 мільйонів гривень. За цей рахунок в освітні заклади планують закупити необхідні для навчання за оновленою програмою сучасні меблі, комп’ютерне обладнання, мультимедійний контент для вчителів, міні-фабрики друку та дидактичні матеріали.