В Одеській області голову Кілійської РДА представили колективу та мешканцям району

06 квітня 2018, 12:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук привітав із призначенням нового керівника Кілійської районної державної адміністрації Одеської області Наталю П’ятун та представив її колективу й мешканцям району.

«Обласна державна адміністрація завжди готова вам допомогти, але є багато питань, які необхідно вирішувати на місці. Тож бажаю наснаги у вашій справі. Ми всі разом маємо докласти максимум зусиль, аби розвивати це район і зробити його одним із кращих», — підкреслив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

З 2011 по 2018 рік Наталя П’ятун працювала директором державного навчального закладу «Кілійський професійний ліцей». Раніше вона обіймала посаду начальника відділу у справах молоді та спорту Кілійської районної державної адміністрації. Загальний стаж роботи Наталі П’ятун — більше 27 років. Має дві вищі освіти за спеціальностями «англійська мова та література» та «документознавство і документаційне забезпечення управління».

“Сьогодні для мене дуже важливий та хвилюючий день. Я розумію, яку відповідальність беру на себе. Я гадаю, що ми досягнемо гарних результатів у спільній роботі. Усі свої навички, знання та досвід я застосую для того, аби розвивати Кільйський район”, - підкреслила Наталя П’ятун.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко Розпорядженням від 27 березня 2018 року призначив Наталю П’ятун головою Кілійської районної державної адміністрації Одеської області зі строком випробування в один місяць.