​В Одеській області європейські експерти проведуть тренінги з протидії домашньому насильству

06 липня 2018, 15:49
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області проведуть тренінги для соціальних працівників, представників поліції і недержавних громадських організацій щодо профілактики та протидії домашньому насильству. До навчань залучать європейських експертів. Про це йшлося під час зустрічі з представниками Консультативної Місії ЄС в Україні в Одеській обласній державній адміністрації.

«Неможливо запобігти домашньому насильству без кооперації органів влади, поліції та неурядових організацій. Незабаром проведемо круглий стіл, аби разом обговорити додаткові інструменти профілактики домашнього насильства. Вважаю, що практичні тренінги необхідно провести не лише для правоохоронців, а й залучити соціальних працівників та представників громадських організацій, які займаються саме превенцією насильства у сім’ї», — підкреслив під час зустрічі заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Представник КМЄС, радник з кримінальних розслідувань, відповідальний за проблематику насилля у сім’ї Клаус Вінтер, у свою чергу, повідомив, що у серпні в Одеському регіоні заплановано відповідний тренінг для поліцейських. І запевнив, що Місія надасть підтримку у проведенні додаткових тренінгів у регіоні для соціальних працівників та представників недержавних громадських організацій.

Нагадаємо, у грудні 2017 року при Одеській ОДА було створено Координаційну раду з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.