В Одеській обласній державній адміністрації нагородили переможців 36-го велораллі

19 квітня 2018, 16:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Підсумки міжнародного велораллі «100 кілометрів Поясом слави за 10 годин» підбили в Одеській обласній державній адміністрації. Менше трьох годин знадобилося цьогорічним переможцям Ользі Ящук та Віктору Галицькому, аби дістатись фінішу. Заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин спільно з оргкомітетом заходу нагородили чемпіонів, а також організації, які доклали зусиль до його якісного та безпечного проведення.

«Велосотка – це бренд Одеської області! Наші структурні підрозділи та районні державні адміністрацій без зволікань долучились до організації традиційного марафону. Медична допомога, транспорт, інфраструктура на зупинках – всі відпрацювали по максимуму», – наголосив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Зазначимо, вперше у міжнародному велораллі взяли участь представники Китайської Народної Республіки. Поруч з цим, вчергове маршрут подолали польські ентузіасти вело-туризму та білоруська команда. Загалом на старті зареєстрували понад півтори тисячі велосипедистів та дві сотні учасників туристичного переходу.

Нагадаємо, 7 лютого 2018 року відбувся вже 45-й туристичний перехід «100 км за 24 години» та 36-те міжнародне велораллі «100 кілометрів Поясом слави за 10 годин». Під загальною назвою «Одеська велосотка» проводиться щороку на честь 74-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників.