В Одеській обласній державній адміністрації нагородили переможців 36-го велораллі

19 квітня 2018, 16:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Підсумки міжнародного велораллі «100 кілометрів Поясом слави за 10 годин» підбили в Одеській обласній державній адміністрації. Менше трьох годин знадобилося цьогорічним переможцям Ользі Ящук та Віктору Галицькому, аби дістатись фінішу. Заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин спільно з оргкомітетом заходу нагородили чемпіонів, а також організації, які доклали зусиль до його якісного та безпечного проведення.

«Велосотка – це бренд Одеської області! Наші структурні підрозділи та районні державні адміністрацій без зволікань долучились до організації традиційного марафону. Медична допомога, транспорт, інфраструктура на зупинках – всі відпрацювали по максимуму», – наголосив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Зазначимо, вперше у міжнародному велораллі взяли участь представники Китайської Народної Республіки. Поруч з цим, вчергове маршрут подолали польські ентузіасти вело-туризму та білоруська команда. Загалом на старті зареєстрували понад півтори тисячі велосипедистів та дві сотні учасників туристичного переходу.

Нагадаємо, 7 лютого 2018 року відбувся вже 45-й туристичний перехід «100 км за 24 години» та 36-те міжнародне велораллі «100 кілометрів Поясом слави за 10 годин». Під загальною назвою «Одеська велосотка» проводиться щороку на честь 74-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників.