В Одесі відбулася Всеукраїнська нарада з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики

16 травня 2019, 17:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова взяла участь у Всеукраїнській нараді з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди.

«Уряд вдосконалив процес стратегічного планування регіонального розвитку. І нові проекти регіональних стратегій на період 2021-2027 роки мають бути розроблені на засадах смарт-спеціалізації та активізації міжрегіонального співробітництва. Як відомо, Одеська область увійшла до трійки пілотних областей з реалізації проекту «Платформа розумної спеціалізації (S3 Platform), якою керує Спільний дослідницький центр Європейської комісії JRC», – наголосила Світлана Шаталова.

Нагадаємо, що Одеська область є одним з лідерів у кількості поданих та переможних проектів регіонального розвитку. За результатами конкурсного відбору проектів секторальної підтримки переможцями були визнані 5 проектів, ініціатором яких була Одеська обласна державна адміністрація.