В Одесі проходить XV Український муніципальний форум

19 червня 2019, 09:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

18 червня 2019 року під час робочої поїздки до Одеси Премєр-міністр України Володимир Гройсман відвідав XV Український муніципальний форум.

У заході також взяла участь виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова. Серед учасників форуму – голови громад-членів організації «Асоціація міст України» (далі АМУ), представники Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери АМУ.

«Завдяки реформі децентралізації ми з вами створили абсолютно нову систему, і я дуже хочу, щоб ця фундаментальна реформа, яка є однією з найуспішних, стала незворотною та ефективною. Реформа децентралізації започатковувалась як реформа, що дасть можливості успішного та ефективного фінансування місцевих громад і, найголовніше, ми маємо бути об’єднаними для того, щоб завершити цю реформу», - зазначив Володимир Гройсман.

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і АМУ щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, реалізації секторальних реформ.