​В Одесі 2 та 9 травня працюватимуть понад 2300 правоохоронців

26 квітня 2018, 14:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Для забезпечення публічного порядку 2 та 9 травня буде задіяно 2300 правоохоронців. Зокрема, додаткові сили стягнуть також з інших областей України. Про це стало відомо під час спільного брифінгу голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, а також заступника голови Служби Безпеки України Олега Фролова.

«Питання миру та безпеки в Одеській області, яку я маю честь очолювати, стоїть на першому місці. Маємо досвід минулого року. Вчора ми з Консультативною Місією Європейського союзу запровадили діалогову платформу. Обговорили дії правоохоронних органів, дії громадських активістів. Всі налаштовані виключно на мирне проведення заходів і 2 і 9 травня», — зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, 26 квітня в Одеській області державній адміністрації відбулась Координаційна нарада щодо готовності до забезпечення мирного проведення заходів 2 та 9 травня.

«Сьогодні проведемо тренування особового складу Нацполіції та Нацгвардії щодо організації взаємодії. Наразі йде мова про 2300 правоохоронців, які будуть задіяні. У тому числі, 500 військовослужбовців Національної гвардії України. Це попередні розрахунки», — підкреслив перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Зокрема, про готовність відзвітували підрозділи ДСНС в Одеській області, а також КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Ситуацію, у свою чергу, прокоментував заступник голови Служби Безпеки України Олег Фролов.

«Підрозділи Служби безпеки України зроблять все можливе, аби не допустити провокацій. Будуть сформовані мобільні екіпажі з числа співробітників центра спеціальних операцій «А», — наголосив заступник голови Служби Безпеки України Олег Фролов.

Нагадаємо, 25 квітня в Одеській обласній державній адміністрації спільно з представниками Консультативної місії Європейського Союзу започаткували новий формат проведення консультацій з громадськістю та правоохоронними органами. В контексті діалогової платформи сторони обговорили питання свободи зібрання та громадський порядок під час проведення заходів 2 та 9 травня.