В облдержадміністрації відбулася зустріч із заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Пакистан в Україні Зебом Аламом Ханом

20 серпня 2019, 14:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова зустрілася із заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Пакистан в Україні Зебом Аламом Ханом.

Сторони обговорили питання торговельного та економічного співробітництва, а також можливості збільшення товарообігу між двома країнами.

Світлана Шаталова привітала гостя з Днем незалежності Ісламської Республіки Пакистан, який було відсвятковано 14 серпня, та висловила впевненість у тому, що зустріч принесе позитивні результати обом країнам.

«Одеська область має потужний потенціал, 7 морських портів, потужні підприємства. Ми також зацікавлені у взаємодії щодо розвитку туристичного сектору», – наголосила Світлана Шаталова.

«Вважаю, що перспективи українсько-пакистанських відносин у торговельно-економічній сфері є досить великими. Ми розглядаємо Україну як надійного партнера та вдячні за підтримку», - додав заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Пакистану в Україні.