В Ізмаїльському районі завершується реконструкція амбулаторії

23 листопада 2018, 10:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району завершується капітальний ремонт та реконструкція амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

«Амбулаторія обслуговуватиме два села – Стара Некрасівка та Дунайське, в яких проживає 3319 осіб. Штат медичних працівників буде займатися первинною медико-санітарною допомогою та сімейною медициною. Для цього встановлюється необхідне обладнання: від електрокардіографу з телеметрією до набору різних аналізаторів», — підкреслив Віталій Свічинський.

Зазначимо, у процесі реконструкції було посилено фундамент будівлі, утеплено стіни, а також замінено вікна та двері, за рахунок чого приміщення стало більш енергоефективним, відтак, споживатиме менше теплової енергії. Наближаються до завершення також зовнішні оздоблювальні роботи. На прилеглій території облаштують зупинку громадського транспорту.

На ці роботи було виділено 1 мільйон 290 тисяч гривень на умовах співфінансування з сільського та обласного бюджетів.

Нагадаємо, поліпшення якості медичних послуг є пріоритетом Стратегічного плану дій «Розумний регіон» голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на 2017-2019 роки. Відтак, у планах до 2020 року охопити телемедициною весь регіон. Система дозволяє цілодобово в режимі он-лайн консультуватися з провідними лікарями обласного центру для встановлення діагнозу та призначення лікування.