В Ізмаїльському районі відкрили сучасний медіа-центр

04 лютого 2019, 11:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У смт Суворове Одеської області з’явився сучасний медіа-простір. Він стане платформою для проведення як наукових конференцій, так і розважально-пізнавальних заходів. Про це повідомила начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник.

«Медіа-центр створено на базі районної бібліотеки в смт Суворове. Заклад адаптовано до сучасних потреб користувачів, у ньому цікаво навчатися та відпочивати. За кошти обласного бюджету центр облаштовано сучасними комп’ютерами та HD – проектором. Цього року планується відкрити ще 8 таких медіа-просторів на території регіону», — підкреслила Олена Олійник.

Зазначимо, за кошти місцевих бюджетів у приміщенні бібліотеки було проведено ремонтні роботи та придбано сучасні меблі. У закладі планується проводити просвітницькі лекції, мовні курси, семінари та конференції.

Нагадаємо, у 2018 році в Одеській області було створено 10 таких медіа-центрів. Кожен з них пристосовано для людей з інвалідністю. Відкриття сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі закладів культури передбачено Стратегічним планом дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».