В Ізмаїльській районній державній адміністрації відбулась презентація Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України»

26 вересня 2019, 18:59
Gallery item
Gallery item

У м. Ізмаїл за участю голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталії Тодорової та представників Споживчого Товариства «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШЕНЛ» відбулась спільна робоча нарада та презентація Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України» перед громадським активом міста.

Основні теми, розглянуті під час зустрічі: Презентація Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України»; знайомство з авторами Програми та представниками донорських організацій від IMTD-USA (пряме відео-включення з Вашингтону США); нова система виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні; участь у міжнародній кооперації та сучасні напрямки розвитку кооперації в Україні; співпраця та інфраструктурний розвиток територіальних громад; прозорий бізнес без корупції – світовий тренд сьогодення; самоорганізація та взаємодія.

Проект «IMTD» (USA) «Програма оздоровлення економіки України» презентували: Оксана Білозір – офіційний посол бренду (brand ambassador) в Україні Програми «IMTD» (USA) «Ай.Ем.Ті.Ді.» (США) «Оздоровлення економіки України» та Роман Бендас – голова правління СТ «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ».