В Ізмаїлі відкрили центр електрогазозварювальних технологій

26 березня 2019, 17:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Ізмаїлі відкрили навчально-практичний центр з підготовки майбутніх електрогазозварників. Заклад оснащено сучасним обладнанням, необхідними інструментами та матеріалами. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

«На створення центру з обласного бюджету виділили мільйон гривень. Ремонт майстерні, полігонів та аудиторій здійснювався за рахунок спеціального фонду училища. Ще 130 тисяч гривень спрямували на оновлення техніки в комп’ютерному класі. Практична підготовка учнів має здійснюватися на якісному рівні», — наголосив він під час відкриття центру в Ізмаїльському професійному училищі.

Зазначимо, за кошти обласного бюджету придбано електрозварювальні апарати, а також плазменного та аргонно-дугового різання. Окрім інструментів, у центрі тепер є газорізальне обладнання, баластні реостати і низка верстатів.

Нагадаємо, в Одеському регіоні також успішно працюють навчально-практичні центри з підготовки слюсарів, швачок, кравців, токарів, шліфувальників та фрезерувальників.

Модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону.