​В Ананьївському районі юнак з числа дітей-сиріт отримав власне житло

06 грудня 2018, 12:00
Gallery item
Gallery item

Ключі від власного будинку отримав 17-річний Олег Левченко, який є особою з числа дітей-сиріт. Про це повідомили в Ананьївській районній державній адміністрації.

«Для юнака придбали будинок, де є все необхідне – меблі та побутова техніка, підведено комунікації. Це стало можливим на умовах співфінансування з районного та сільського бюджетів. Ми вітаємо Олега та бажаємо, аби у нього в житті все складалося якнайкраще», — підкреслила голова Ананьївської районної державної адміністрації Ганна Карпова.

Зазначимо, оселю на території села Ананьїв Другий придбали за кошти районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2016-2018 роки». Окрім будинку, юнак отримав у власність ще й земельну ділянку.

Нагадаємо, в Одеській області на придбання житла дітям-сиротам розподілено 50 мільйонів гривень. Відтак, станом на початок грудня, обласна комісія погодила придбання восьми об’єктів під дитячі будинки сімейного типу і 74 житлові об’єкти для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Майже сім мільйонів гривень із розподілених коштів спрямовується на будівництво малого групового будинку.