В Ананьївській райдержадміністрації відбулась нарада з орендарями водних об’єктів

02 серпня 2019, 14:35
В Ананьївській райдержадміністрації відбулась нарада з орендарями водних об’єктів

З метою підвищення ефективності використання орендованих водних об’єктів голова райдержадміністрації Ганна Карпова за участю першого заступника голови райдержадміністрації Гаджи Магдієва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації провела нараду з орендарями водних об’єктів Ананьївського району.

На початку наради головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації Людмила Новацька звернула увагу присутніх на додержанні санітарних норм при використанні водних об’єктів. Фахівець наголосила на необхідності проведення заходів з очищення дренажних систем від сміття для забезпечення водовідведення, організації роботи щодо проведення аварійного скиду води під час злив, заготовлення мішків із сипучими матеріалами для облаштування гідробар’єрів, здійснити обвалування біля житлових будівель, які розташовані в руслах річок.

Далі про перегляд договорів оренди та виготовлення необхідної документації на водні об’єкти поінформував начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Антонюк. Звертаючись до присутніх наголосив на необхідності виготовлення Паспортів на водні об’єкти. Після чого орендарі зобов’язані ввести зміни до Договорів оренди водних об’єктів відповідно до Закону України «Про аквакультуру».

Крім того, двом орендарям рекомендовано звернутися до обласної державної адміністрації для отримання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Також значну уваги на нараді було приділено питанню сплати орендної плати за використання водних об’єктів. Начальник відділу доходів фінансового управління райдержадміністрації Олександр Нікітін ознайомив присутніх зі станом сплати податків, надходженням коштів до бюджету та заборгованістю по сплаті коштів. Кожному орендарю була доведена інформація щодо сплати орендної плати з урахуванням індексації за останні три роки.

Підводячи підсумок, голова райдержадміністрації рекомендувала орендарям до 10 серпня 2019 року привести у належний стан документацію та сплатити орендну плату за користування водними об’єктами, а також оновити Паспорти на водні об’єкти до 01 вересня 2019 року.