У Тарутинському районі відсвяткували «Мерцішор»

12 березня 2018 року, 18:00

18-й фестиваль молдовської культури «Мерцішор» пройшов у селищі Тарутине Одеської області. В ньому взяли участь близько 20 творчих колективів із Кілійського, Ізмаїльського, Ренійського, Саратського, Татарбунарського та Тарутинського районів. Усі відвідувачі фестивалю мали змогу пригоститися національними молдовськими стравами та напоями.

«На гостей на фестивалі чекала велика програма – виступи творчих колективів з різних районів області, молдовські пісні і танці, майстер-класи та інше. У селищі Тарутине захід пройшов вперше. Основна мета фестивалю – розвиток і збереження молдовської культури та встановлення творчих і дружніх стосунків між районами-сусідами, а також Республікою Молдова», - розповів голова Тарутинської районної державної адміністрації Іван Кюссе.

Зазначимо, Мерцішор – традиційне свято зустрічі весни, яке відзначають в Молдові та Румунії на початку березня. Під час святкування прийнято дарувати бутоньєрки у вигляді квіточок із білих та червоних ниток. Ця прикраса має назву «мерцішор».

Портал працює в режимі тестової експлуатації