У рамках військових навчань турецький десантний корабель Bayraktar зайшов в Одеський порт

11 вересня 2017 року, 18:53

Великий десантний корабель Військово-морських сил Туреччини Bayraktar прибув до Одеси 10-го вересня. В рамках візиту відбулася зустріч турецької делегації з головою ОДА Максимом Степановим.

«Мені приємно, що в рамках військових навчань кораблі з Туреччини заходять до Одеського порту. Це ще раз підтверджує дружні стосунки між нашими країнами. Туреччина є одним з найважливіших для нас партнерів у різних сферах», – зазначив Максим Степанов.

З 5 по 25 вересня у ВМС Турецької Республіки проводиться навчальна практика курсантів під назвою «Відкрите море». Її мета – набуття практичних навичок в управлінні кораблем, експлуатації систем і механізмів, збагачення досвіду, знань, розвиток лідерських якостей. Курсанти мають змогу отримати практичні навички та знання в навігації, тактичному маневруванні, боротьбі з пожежею, проведуть вітрильні тренінги.

Корабель перебуватиме в порту Одеси до 12-го вересня і здійснить подібні візити в інші порти Чорного моря. В рамках візиту заплановані екскурсії містом, зустріч з командуванням ВМС ЗС України та інші заходи.

«Довжина корабля – 138 метрів. На борту нашого судна знаходяться близько 40 кандидатів в офіцери. Серед курсантів є представники із 12 різних країн, які навчаються в Туреччині. І ми їм прищеплюємо те, що стосунки з Україною мають бути дружніми. Bayraktar було спущено на воду в квітні, тож в Одесі він вперше, і нам приємно, що нас так тепло зустрічають», – підкреслив командир корабля Бюлент Гюнгьор.

Портал працює в режимі тестової експлуатації