​У Великомихайлівському районі пройшло засідання Ради регіонального розвитку

06 грудня 2018, 16:40
​У Великомихайлівському районі пройшло засідання Ради регіонального розвитку

6 грудня 2018 року голова Великомихайлівської районної державної адміністрації В’ячеслав Райчев провів перше організаційне засідання районної Ради регіонального розвитку. Вона створена при райдержадміністрації з метою налагодження ефективної взаємодії органів державної влади з органами місцевого самоврядування району.

«Сьогодні ми збираємося в такому колі вперше. Але я глибоко переконаний, що це лише початок нашої тісної співпраці з підготовки перспективного плану розвитку району на найближчі 3 роки», – розпочав свій виступ голова районної державної адміністрації.

Захід відбувся за участі представника Одеської обласної ради, начальника служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації, голови Великомихайлівської районної ради, голів постійних комісій районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, голів об’єднаних територіальних громад та сільських рад району, а також громадськості.

Продовжуючи свій виступ, очільник району зазначив: «Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України Петро Порошенко під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада в Києві. За дорученням Глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого регіону. Наявність перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів».