У травні в Одеській області відзначать Дні Щецина

08 квітня 2019, 10:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Святкування Днів Щецина відбудеться в Одесі 17-19 травня у рамках Дня Європи. Про це йшла мова під час зустрічі польської та одеської делегацій за участі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина.

«Ми дуже цінуємо ту підтримку, яку надає Польща нашій країні. Ви – не просто партнери. Ви – справжні друзі України та Одещини. Колеги, які відвідали Польщу під час Днів Одещини, залишилися вражені теплим прийомом і заходами. Тож ми маємо провести Дні Щецина не менш цікаво і пізнавально», – розповів заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Серед тематичних заходів заплановані мистецькі презентації міста Щецин та культури Західно-Поморського воєводства, концерти, виставки просто неба, створення муралу на одному з будинків.

Член правління воєводства подякував одеській стороні за гостинність і проведену організаційну роботу. «Я дуже радий, що відбувається такий візит. Ця зустріч може відкрити дорогу до нашої подальшої плідної співпраці. Ми поважаємо рішення України бути в ЄС, і будемо підтримувати це прагнення. Хочу додати, ми вдячні, що Одеса завжди була гостинним домом для поляків», – сказав Януш Громек.

Нагадаємо, одеський аеропорт вже влітку почне приймати рейси ірландської лоукост-авіакомпанії Ryanair між Одесою та Краковом, а з жовтня – також з Катовіце, Вроцлавом і Берліном.