​У Тарутинському районі облаштовують до нового навчального року перші класи

25 липня 2019, 18:05
Gallery item

З метою своєчасної та якісної підготовки навчальних закладів району до нового навчального року Тарутинською райдержадміністрацією здійснюються необхідні заходи щодо придбання відповідного обладнання для 1-х класів загальноосвітніх шкіл.

Кошти для придбання сучасних меблів, дидактичного матеріалу та закупівлі музичних інструментів, комп’ютерного обладнання і мультимедійного контенту надійшли з державного бюджету.

Для придбання дидактичного матеріалу виділено 393,069 тис. грн, з них використано 83,372 тис. грн. Решта коштів на стадії освоєння. Відділом освіти проведені тендери, на даний час йде заключення договорів.

На придбання сучасних меблів Тарутинському району буде виділено 408, 94 тис. грн Вже закуплено меблів на суму 290,561 тис. грн. Решта коштів надійде до районного бюджету у серпні.

896,46 тис. грн планується виділити на закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання і мультимедійного контенту. На даний час тривають тендерні процедури, йде заключення договорів.

На Нову українську школу також виділяються кошти у сумі 244,7 тис.грн. з районного бюджету, з них – 70 тис. грн направлені на ремонт приміщення для 1 класу Підгірненського НВК.