У селі Карабанове Захарівського району відкрито дошкільний навчальний заклад – «Сонечко»

15 листопада 2019, 16:25
У селі Карабанове Захарівського району відкрито дошкільний навчальний заклад – «Сонечко»

На базі Карабанівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів відбулось відкриття дошкільного навчального закладу – «Сонечко».

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: голова Захарівської райдержадміністрації Олексій Осійчук, голова Захарівської районної ради В’ячеслав Думитрашко, начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації Олег Воєділов та Карабанівський сільський голова Віталій Соломонов.

Гості привітали жителів територіальної громади, дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі, а також вручили подарунки для потреб закладу.

В своєму вітальному слові голова райдержадміністрації зазначив: «Хочу висловити слова глибокої подяки усім, хто доклав максимум своїх зусиль, уміння і любові, щоб подарувати селу справжнє свято. Адже відкриття садка вселяє у людей надію на нове життя. Коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива від сільського голови, та ця ініціатива підтримується районною владою – це завжди дає надію на результат. Завдяки злагодженій роботі районної влади, керівництва села і територіальної громади задум вдалось втілили в життя. Відкриття дитячого садочка означає, що село живе, розвивається і має перспективу. Дошкільний заклад готовий зустріти своїх перших маленьких вихованців».