У Саратському районі обговорили перспективи розвитку на 2019-2021 роки

12 грудня 2018, 18:50
У Саратському районі обговорили перспективи розвитку на 2019-2021 роки

У Саратському районі обговорили перспективний план розвитку на найближчі три роки. Серед пропозицій будівництво нової школи, ремонт системи водовідведення та створення історико-культурного комплексу «Школа Вернера». Про це стало відомо під час першого засідання районної Ради регіонального розвитку.

«Сьогодні наша мета — розробити стратегічні плани розвитку громад на 2019-2021 роки, які б відповідали сучасним реаліям. І ми маємо до цього залучати громадян», — відзначила начальник управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської облдержадміністрації Євгенія Волинець, яку запросили до участі у засіданні.

У своєму виступі голова Саратської райдержадміністрації Антон Лобан детально розповів про досягнення та перспективи, які пов’язані з ініційованою Президентом України Петром Порошенком реформою децентралізації.

Приміром, за його словами, бюджет району збільшився у понад 2,5 рази. Суттєве збільшення доходів місцевих бюджетів стало можливим за рахунок збільшення орендної плати за використання земель до 8%. Окрім цього, розпочате будівництво чи ремонт об’єктів спортивної інфраструктури. У межах державної програми також виділені кошти на будівництво сільської амбулаторії у селі Зоря та соціального гуртожитку в смт Сарата.

У всіх зацікавлених сторін є можливість найближчим часом подати свої пропозиції з розрахунками до перспективного плану. Вони будуть розглянуті вже на наступному засіданні Ради регіонального розвитку Саратського району.