У Роздільнянському районі відкрили сучасний медіа-простір

29 березня 2019, 11:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У місті Роздільна Одеської області відкрили сучасний медіа-простір на базі районної бібліотеки. У ньому проводитимуться семінари, конференції, просвітницькі лекції та розважальні заходи.

«Наразі в регіоні створено вже 13 таких центрів, кожен з яких користується великим попитом. Там чудово проводять час як учні шкіл, так і випускники та їхні батьки. І тому вже до кінця року плануємо перетворити на сучасні простори ще 7 бібліотек», — заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, для медіа-центру в місті Роздільна за рахунок обласного бюджету було придбано, зокрема, комплект комп’ютерного обладнання. Водночас за кошти району в приміщенні бібліотеки зроблено ремонт, встановлено меблі та інше необхідне обладнання. Окрім того, медіа-центр пристосовано для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, відкриття сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі бібліотек у 2017 році ініціював голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Це один з пріоритетів його Стартегічного плану дій «Розумний регіон».