​У Роздільнянському районі пройшли навчання щодо першочергових дій під час пожежі

23 квітня 2018, 14:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Тренування щодо ліквідації умовної пожежі та порятунку людей пройшли в Роздільнянській школі-гімназії №1. Зокрема, відпрацювано алгоритм дій під час проведення учбової евакуації, чітку взаємодію рятувальників, адміністрації, учнів, педагогів та технічного персоналу закладу. Про це повідомили у Родільнянській районній державній адміністрації.

«Сьогоднішні навчання продемонстрували чітку взаємодію адміністрації, педагогічного і технічного персоналу навчального комплексу та рятувальників. Умовну пожежу було ліквідовано за 7 хвилин. Під час тренування керівництво гімназії показало обізнаність та своєчасно і за правилами евакуювало дітей з будівлі – всього за 4 хвилини. Важливо, аби дії під час таких учбових тренувань були доведені до автоматизму і діти знали, як поводити себе у випадку виникнення справжньої надзвичайної ситуації», - розповіла голова Роздільнянської районної державної адміністрації Наталія Бараненко.


Окрім того, черговий караул рятувальників показав дітям, як відбувається гасіння умовної пожежі. Також вогнеборці надали можливість учням спробувати себе в ролі рятувальників – взяти участь у гасінні умовної пожежі. По закінченню тренування вогнеборці підвели підсумки навчання та вказали на недоліки. У тренуванні взяли участь понад 600 учнів, 46 педагогів та 13 технічних працівників закладу освіти.