У Ренійському районі обговорили перспективи розвитку на 2019-2021 роки

14 грудня 2018, 15:11
У Ренійському районі обговорили перспективи розвитку на 2019-2021 роки

У Ренійському районі визначають пріоритети розвитку на найближчі три роки. Серед них — інвестиційні проекти у транспортній і туристичних галузях, екологічна безпека. Про це стало відомо під час першого засідання районної Ради регіонального розвитку.

«Люди прагнуть побачити реформи у вигляді цілком конкретних речей: якісні дороги, відремонтовані школи та дитячі садки, будинки культури, сучасне обладнання у медичних закладах. Відтак, зараз час важливих змін та реформ. І ми продовжимо роботу в цьому напрямку», — зазначила голова Ради регіонального розвитку Ренійського району Ірина Самойлюк.

Створення перспективного плану району розпочато за дорученням Президента України Петра Порошенка. До нього увійдуть укріплення матеріальної бази соціальних закладів, а також ремонт доріг. Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак під час своєї промови наголосив, що проекти, спрямовані на поліпшення добробуту населення, одержать підтримку області і держави.

Окрім того, вирішено провести обговорення перспективних планів розвитку на 2019-2021 роки в усіх населених пунктах району.