У Нових Білярах відкрили новозбудований дитячий садок

28 серпня 2019, 10:34
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У селищі Нові Біляри урочисто відкрили сучасний дитячий садок «Перлинка». Його спроектовано, збудовано та оснащено за усіма вимогами Нового освітнього простору. Заклад розрахований на 50 дітей, має яскравий та мотивуючий дизайн, просторі групи та спальні, усі необхідні технічні приміщення, власну котельню.

Зазначимо, що появи дитячого садка тут чекали 30 років. Відтепер маленьким мешканцям Нових Біляр, Булдинки та Григорівки не потрібно вставати на світанку, аби вчасно дістатись до Южного, Сичавки чи Гвардійського – вони зможуть отримувати дошкільну освіту на території своєї громади.

Нагадаємо, що це вже третій дитячий садок, відкритий на території району протягом останнього часу, який легко може скласти конкуренцію дошкільним закладам великих міст. Минулого літа відчинив свої двері дошкільний навчальний заклад «Капітошка» у Фонтанці, який вирішив проблему черги у селі, а також було відкрито садочок «Лелечатко» в селі Старі Шомполи, якого шомполівці, як і новобілярці чекали 30 років. Крім того, планується будівництво дитячого садочку в Крижанівці. Робочий проект вже розроблено, на даний час готується тендерна документація для визначення переможця серед потенційних підрядників через систему ProZorro.