У місті Вилкове всі служби працюють в оперативному режимі

06 квітня 2018, 16:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У місті Вилкове в Одеській області комунальні служби продовжують ліквідувати наслідки підтоплення. На даний час рівень води в річці Дунай сягає 166 сантиметрів. Про це стало відомо під час виїзної інспекції першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Терещука.

«Комунальна техніка працює в оперативному режимі. У разі необхідності евакуації мешканців - лікарня готова прийняти людей, є необхідна кількість місць. Службою ДСНС відпрацьовані дії в екстреній ситуації. Постійно проводиться моніторинг, які території необхідно підсипати. В місцях, де дошки дерев’яних тротуарів виходять з ладу - проводиться ремонт. Комунальники підсипають низини на дорогах та на подвір'ях. Житлові будинки не постраждали», - розповів перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Зазначимо, наразі у місті Вилкове підтоплені низинні території, в тому числі, деякі сараї, підсобні приміщення та господарські будівлі.

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов звернувся до Кабінету міністрів із проханням допомогти із фінансуванням ремонту аварійних дамб та шлюзів на Дунаї в Одеській області. На це необхідно близько 117 мільйонів гривень. Їх можна залучити з резервного фонду Кабінету міністрів або з природоохоронного фонду Міністерства екології.