У місті Ананьїв планують побудувати сучасний спорткомплекс

26 грудня 2018, 13:07
У місті Ананьїв планують побудувати сучасний спорткомплекс

Реконструкцію спорткомплексу з будівництвом універсальної критої зали планують здійснити в Ананьєві. Про це стало відомо під час засідання міської Ради регіонального розвитку.

«Наше місто славиться своєю історією та архітектурою, а найбільше людьми, які в ньому живуть. Ми маємо багато талановитих спортсменів. Саме тому ми налаштовані найближчими роками збудувати сучасний спортивний комплекс і вже робимо перші кроки у цьому напряму», — наголосив міський голова Павло Маковецький.

Також під час заходу учасники обговорили пріоритетні об’єкти на 2019-2021 роки. Серед них будівництво амбулаторії, капітальний ремонт водогону і виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційних очисних споруд міста.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко доручив регіональним лідерам розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Результатом спільної роботи стане оновлений план розвитку всієї області на найближчі три роки.Реконструкцію спорткомплексу з будівництвом універсальної критої зали планують здійснити в Ананьєві. Про це стало відомо під час засідання міської Ради регіонального розвитку.