У Миколаївському районі пройшов фестиваль пам’яті Степана Олійника

04 квітня 2018, 17:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item

З нагоди 110-річниці від дня народження поета-сатирика Степана Олійника у Миколаївському районі провели фестиваль «Степанова весна». Свято тривало протягом двох днів, у заході взяли участь письменники, співаки, композитори, актори театрів та кіно. Про це повідомили у Миколаївській районній державній адміністрації.

«Степан Олійник - наш видатний земляк. І вже понад три десятиліття поспіль ми проводимо це свято гумору, сердечності та зустрічей у нашому районі. Нам необхідно шанувати пам’ять наших предків. Цього року на фестиваль завітала донька письменника Леся Олійник з видатними митцями української культури. Протягом двох днів проводилися святкові концерти, виставка картин, конкурси, присвячені творчості поета-сатирика. Сподіваюся, що традиція таких зустрічей зберігатиметься ще багато років», - підкреслила голова Миколаївської державної адміністрації Лариса Висоцька.

Зазначимо, Степан Олійник - український поет-гуморист, сатирик і журналіст. Письменник написав чимало дитячих віршів, опублікував понад 100 поетичних фейлетонів, написав лібрето комічної опери “В степах України”.