​У Любашівському районі відкрили нову дошкільну групу

28 березня 2019, 13:00
​У Любашівському районі відкрили нову дошкільну групу

У Гвоздавському навчально-виховному комплексі Любашівського району відкрили нову групу для дошкільнят. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

«Відтепер 20 маленьких мешканців села Гвоздавка мають змогу отримувати якісну освіту за місцем проживання. За кошти обласного та місцевого бюджетів було проведено реконструкцію пристосованого приміщення, загальна сума склала близько 475 тисяч гривень. У групі облаштовано ігрову, спальну та гігієнічну кімнати, а також роздягальню», — підкреслив Олександр Лончак.

Він додав, що у квітні планується відкриття ще двох дошкільних груп у Куяльницькій ОТГ. Вони розраховані на 50 дітей.

Нагадаємо, від початку 2019 року в Одеській області черги в дошкільні навчальні заклади скорочено на понад 700 місць. Окрім того, аби повністю ліквідувати черги у дитячих садках регіону голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював запровадження в області механізму «кошти йдуть за дитиною» у фінансуванні дошкільних закладів. Це стимулюватиме приватний сектор відкривати нові дитсадки і допоможе системно вирішувати проблему.

Розвиток мережі дошкільних закладів в Одеській області — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».