У Лиманському районі з’явився сучасний багатофункціональний спортивний комплекс

26 квітня 2019, 15:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В селі Сербка Лиманського району з’явився сучасний багатофункціональний спортивний комплекс. На його території розміщені міні-футбольне поле, волейбольно-баскетбольний та тренажерний майданчики.

Зазначимо, що комплекс збудовано в рамках державної програми, головною умовою якої є співфінансування з місцевих бюджетів в форматі 50х50. Його вартість складає 3 мільйони 200 тисяч гривень. Половину цієї суми спрямовано з державного бюджету, іншу половину – з районного.

«Це подарунок від держави для Сербківської громади. Він став можливим задяки спільним зусиллям Одеської обласної державної адміністрації, Лиманської райдержадміністрації та районної ради. Ви одні з перших, хто отримує багатофункціональний спортивний комплекс. Усі діти заслуговують найкращі умови, але як я обіцяв раніше, першими їх отримають ті, що стараються, що вже мають певні досягнення. Сербківська школа стала першою в районі та увійшла в 20-ку кращих шкіл області за результатами ЗНО. Я дякую за це і дітям, і викладачам, і батькам. Цей майданчик ваш, прийміть його як вдячність за ваші здобутки. Він не тільки для дітей, а для усієї громади. Займайтесь спортом, щоб бути здоровими», – сказав під час відкриття голова райдержадміністрації Василь Приймак.

Нагадаємо, за словами очільника району, одне з першочергових завдань – забезпечення необхідною матеріально-технічною базою, в тому числі і спортивною інфраструктурою опорних шкіл району, а також тих навчальних закладів, що мають значні досягнення в освіті та спорті.

На даний час можливість займатись на багатофункціональних спортивних майданчиках вже мають учні двох із трьох опорних закладів району: Доброславського та Курісовського НВК. Ідуть до завершення будівельні роботи спортмайданчика біля третього опорного закладу – Першотравневого НВК.

Також незабаром міні-футбольне поле зі штучним покриттям отримає Кремидівка, оскільки місцева команда є переможцем районних змагань з футболу.

Крім того, райдержадміністрацією спільно з облдержадміністрацією заплановано відкрити в Лиманському районі ще три багатофункціональні спортивні комплекси з міні-футбольними, волейбольно-баскетбольними полями та атлетичними майданчиками: в Нових Білярах, Олександрівці та Фонтанці.