У Лиманському районі з’явився сучасний багатофункціональний спортивний комплекс

26 квітня 2019, 15:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В селі Сербка Лиманського району з’явився сучасний багатофункціональний спортивний комплекс. На його території розміщені міні-футбольне поле, волейбольно-баскетбольний та тренажерний майданчики.

Зазначимо, що комплекс збудовано в рамках державної програми, головною умовою якої є співфінансування з місцевих бюджетів в форматі 50х50. Його вартість складає 3 мільйони 200 тисяч гривень. Половину цієї суми спрямовано з державного бюджету, іншу половину – з районного.

«Це подарунок від держави для Сербківської громади. Він став можливим задяки спільним зусиллям Одеської обласної державної адміністрації, Лиманської райдержадміністрації та районної ради. Ви одні з перших, хто отримує багатофункціональний спортивний комплекс. Усі діти заслуговують найкращі умови, але як я обіцяв раніше, першими їх отримають ті, що стараються, що вже мають певні досягнення. Сербківська школа стала першою в районі та увійшла в 20-ку кращих шкіл області за результатами ЗНО. Я дякую за це і дітям, і викладачам, і батькам. Цей майданчик ваш, прийміть його як вдячність за ваші здобутки. Він не тільки для дітей, а для усієї громади. Займайтесь спортом, щоб бути здоровими», – сказав під час відкриття голова райдержадміністрації Василь Приймак.

Нагадаємо, за словами очільника району, одне з першочергових завдань – забезпечення необхідною матеріально-технічною базою, в тому числі і спортивною інфраструктурою опорних шкіл району, а також тих навчальних закладів, що мають значні досягнення в освіті та спорті.

На даний час можливість займатись на багатофункціональних спортивних майданчиках вже мають учні двох із трьох опорних закладів району: Доброславського та Курісовського НВК. Ідуть до завершення будівельні роботи спортмайданчика біля третього опорного закладу – Першотравневого НВК.

Також незабаром міні-футбольне поле зі штучним покриттям отримає Кремидівка, оскільки місцева команда є переможцем районних змагань з футболу.

Крім того, райдержадміністрацією спільно з облдержадміністрацією заплановано відкрити в Лиманському районі ще три багатофункціональні спортивні комплекси з міні-футбольними, волейбольно-баскетбольними полями та атлетичними майданчиками: в Нових Білярах, Олександрівці та Фонтанці.